پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی توسعه فناوری شمیم شریف قابلیت تصفیه فاضلاب های صنایعی از جمله نفت و گاز ، صنایع کاغذسازی، مواد شوینده ، صنایع غذایی ، لبنی ، کشاورزی و دامپروری ، نساجی ، آبکاری و … را دارد. این پکیج در برخی از این صنایع نقش فرایند پیش تصفیه را بازی کرده و در برخی صنایع دیگر با کمک اضافه کردن یک یا دو فیلتر نقش اصلی تصفیه را ایفا می کند. این پکیج همچنین قابلیت اضافه شدن به تصفیه خانه ها و مراکز تصفیه ساخته شده جهت بهبود روند فرایند و کاهش بار  را بر روی بخش های دیگر تصفیه خانه مخصوصا بخش بیولوژیک و RO دارد. در ادامه راندمان پکیج برای حذف آلودگی های مختلف فاضلاب صنعتی آمده است :

 

فاکتور مورد بررسی درصد حذف فاکتورها
BOD 90
فلزات سنگین 95-99
COD 85-90
مواد جامد معلق TSS 99
روغن و چربی 93-99
فسفات 93
باکتری و ویروس 99.99
کدورت 95-97
ترکیبات فنلی 60-82
آرسنیک 80-96

 

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی شمیم شریف با بهره گیری از تکنولوژی انعقاد و شناورسازی الکتریکی به صورت پیش ساخته در سه نوع دبی پایین ، متوسط و بالا است که با توجه به متر مکعب فاضلاب صنعتی در روز طراحی و ساخته و در محل نصب می شود. پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی دبی پایین قابلیت تصفیه فاضلاب تا 20 متر مکعب ، پکیج متوسط تا 80  متر مکعب و پکیج دبی بالا برای دبی های بالاتر از 80 متر مکعب طراحی و ساخته می شود . در مورد دبی های دستگاه تصفیه فاضلاب این نکته قابل ذکر است که نوع فاضلاب نیز پارامتر مهمی در تعیین زمان واکنش و در نتیجه ابعاد و دبی دستگاه است. در نتیجه شرکت توسعه فناوری شمیم شریف جهت طراحی و اجرای پروژه تصفیه فاضلاب صنعتی شما ، نمونه ای از فاضلاب شما را تست کرده و سپس برای اجرای پروژه اقدام خواهد کرد.

روند اجرای پروژه:

 1. دریافت نمونه پساب صنعتی و آنالیز فاضلاب صنعتی مورد نظر
 2. آزمایش نمونه پساب صنعتی و ازریابی عملکرد پکیج تصفیه فاضلاب شمیم شریف
 3. طراحی و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

3 Comments on “پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی”

  1. سلام
   بله
   در منوی پروژه ها می تونید پروژه های انجام شده رو مشاهده کنید.

  2. البته به طور خاص در صنعت قالیشویی کار نکردیم. اما در صنایع مرتبط فعالیت داشته اییم. قرار دادی هم در این زمینه بسته شده اما به نصب قطعی نرسیده است. در صورتی که علاقه مند هستید لطفا شماره تماس خودتون رو ایمیل کنید یا با شماره تماس دفتر تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و نمونه فاضلاب شما برای انجام تست های اولیه و آگاهی از امکان انجام پروژه و بررسی های اقتصادی دریافت شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *