پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی توسعه فناوری شمیم شریف قابلیت تصفیه فاضلاب های صنایعی از جمله نفت و گاز ، صنایع کاغذسازی، مواد شوینده ، صنایع غذایی ، تصفیه فاضلاب لبنی ، کشاورزی و دامپروری ، نساجی ، تصفیه فاضلاب آبکاری و … را دارد. این پکیج در برخی از این صنایع نقش فرایند پیش تصفیه را بازی کرده و در برخی صنایع دیگر با کمک اضافه کردن یک یا دو فیلتر نقش اصلی تصفیه را ایفا می کند. این پکیج همچنین قابلیت اضافه شدن به تصفیه خانه ها و مراکز تصفیه ساخته شده جهت بهبود روند فرایند و کاهش بار  را بر روی بخش های دیگر تصفیه خانه مخصوصا بخش بیولوژیک و RO دارد. در ادامه راندمان پکیج برای حذف آلودگی های مختلف فاضلاب صنعتی آمده است :

 

فاکتور مورد بررسی درصد حذف فاکتورها
BOD 90
فلزات سنگین 95-99
COD 85-90
مواد جامد معلق TSS 99
روغن و چربی 93-99
فسفات 93
باکتری و ویروس 99.99
کدورت 95-97
ترکیبات فنلی 60-82
آرسنیک 80-96

 

انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی شمیم شریف

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی شمیم شریف با بهره گیری از تکنولوژی انعقاد و شناورسازی الکتریکی به صورت پیش ساخته در سه نوع دبی پایین ، متوسط و بالا است که با توجه به متر مکعب فاضلاب صنعتی در روز طراحی و ساخته و در محل نصب می شود. پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی دبی پایین قابلیت تصفیه فاضلاب تا 20 متر مکعب ، پکیج متوسط تا 80  متر مکعب و پکیج دبی بالا برای دبی های بالاتر از 80 متر مکعب طراحی و ساخته می شود . در مورد دبی های دستگاه تصفیه فاضلاب این نکته قابل ذکر است که نوع فاضلاب نیز پارامتر مهمی در تعیین زمان واکنش و در نتیجه ابعاد و دبی دستگاه است. در نتیجه شرکت توسعه فناوری شمیم شریف جهت طراحی و اجرای پروژه تصفیه فاضلاب صنعتی شما ، نمونه ای از فاضلاب شما را تست کرده و سپس برای اجرای پروژه اقدام خواهد کرد.

روند اجرای پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

برای اجرای پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی باید مراحلی را طی کرد. ابتدا لازم است کارشناسان از محل بازدید کنند و از حجم فاضلاب، فضای کارخانه یا محدوده صنعتی و موارد مشابه را بررسی کنند. و در گام های بعد از فاضلاب تولید شده نمونه برداری کنند. آن را در آزمایشگاه تجزیه و تحلیل نمایند. و در انتها متناسب با براوردهای انجام شده پکیج مناسب و بهینه را طراحی و اجرا نمایند.

 1. دریافت نمونه پساب صنعتی و آنالیز فاضلاب صنعتی مورد نظر
 2. آزمایش نمونه پساب صنعتی و ازریابی عملکرد پکیج تصفیه فاضلاب شمیم شریف
 3. طراحی و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

استعلام قیمت پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

با توجه به نوسانات زیاد قیمت ها طی چند سال اخیر، نمی توان قیمت دقیقی را در سایت ثبت کرد. برای اطلاع از آخرین قیمت پکیج های تصفیه فاضلاب و سایر محصولات شرکت مانند دستگاه آب شیرین کن صنعتی و دریافت مشاوره های اولیه می توانید از طریق راه های زیر با کادر شمیم شریف تماس بگیرید. کارشناسان بخش فنی و فروش آمادگی کامل دارند تا شما را برای خرید یک پکیج مناسب همراهی کنند.

راه های تماس برای خرید پکیج

برای خرید پکیج می توانید از راه های زیر با ما تماس بگیرید. مشتریان محترم توجه داشته باشند که قیمت های استعلام شده، تا مدت زمان کوتاهی اعتبار دارند و ممکن است با تغییرات قیمت مواد اولیه و خدمات و تورم، قیمت های اعلام شده تغییر کنند. همچنین قیمت هایی که برای پکیج های استعلام شده، اعلام می گردد، صرفا برای همان کارخانه یا محل است و ممکن است بسته به ابعاد واحد صنعتی یا نوع فاضلاب آن، قیمت پکیج و آیتم های مورد استفاده در آن تغییر کنند.

 • نشانی: تهران، بزرگراه آزادگان، مسیر شمال به جنوب، احمدآباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، سازمان پژوهش های صنعتی ایران، خیابان ۵۱، شرکت شمیم شریف
 • ۰۲۱-۵۶۲۷۷۳۳۴
 • ۰۲۱-۵۶۲۷۷۰۱۱
 • ۰۲۱-۵۷۴۱۶۰۳۲-۳

4 نظر

 • 17 آذر 1395

  درخصوص تصفیه پساب قالیشویی تا کنون پروژه انجام داده اید

  • shamimsharif
   18 آذر 1395

   سلام
   بله
   در منوی پروژه ها می تونید پروژه های انجام شده رو مشاهده کنید.

  • shamimsharif
   18 آذر 1395

   البته به طور خاص در صنعت قالیشویی کار نکردیم. اما در صنایع مرتبط فعالیت داشته اییم. قرار دادی هم در این زمینه بسته شده اما به نصب قطعی نرسیده است. در صورتی که علاقه مند هستید لطفا شماره تماس خودتون رو ایمیل کنید یا با شماره تماس دفتر تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و نمونه فاضلاب شما برای انجام تست های اولیه و آگاهی از امکان انجام پروژه و بررسی های اقتصادی دریافت شود .

 • عادلی
  9 مرداد 1398

  سلام.آیا در استان لرستان از این پکیج استفاده شده؟استانهای همجوار چطور؟ اگه امکانش هست آدرس بفرمایید من تمایل دارم خود پکیج وکارایی اون رو از نزدیک مشاهده کنم..سپاسگزارم

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

تهران، احمدآباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، سازمان پژوهش های صنعتی ایران، خیابان ۵۱، شرکت شمیم شریف
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت توسعه فناوری شمیم شریف محفوظ است.